Szukasz plażowych akcesoriów?

Szukasz plażowych akcesoriów?

Nadejście wiosny to czas, w którym powoli zaczynamy myśleć nad planowaniem urlopu. Jeżeli zastanawiasz się, jakie letnie akcesoria są warte uwagi, zapoznaj się z poniższymi sugestiami zanim zaczniesz kompletować swoje stroje i dodatki na letni czas.

Kimona damskie sprawdzą się na plaży jak i przy tworzeniu eleganckich stylizacji

Kimono jest przykładem stroju znanego w kulturze azjatyckiej od tysięcy lat. Z uwagi na swoją uniwersalność zyskał popularność także w Europie jak i na pozostałych kontynentach. Współcześnie kimona damskie mogą być stylizowane na wiele sposobów. Jednym z nich jest np. narzucenie takiego kimona na strój kąpielowy na plaży. Dzięki niemu w kilka chwil będziesz w stanie zamienić urlopowy skąpy strój w elegancki outfit, w którym np. będziesz mogła udać się do hotelowej restauracji czy do baru.

To nie jedyny sposób pozwalający na wystylizowanie takiego kimono. Będzie także świetnie prezentował się w sytuacji, gdy np. połączysz je z białymi spodniami. Nabierze wówczas eleganckiego, wyrafinowanego charakteru i świetnie sprawdzi się do pracy. Można je także łączyć z wygodnymi legginsami.

Okulary przeciwsłoneczne z filtrem

Przy komponowaniu letnich akcesoriów warto też kierować się przede wszystkim swoim zdrowiem. Intensywne promienie słońca mogą okazać się drażniące dla oczu. Mogą dotkliwie to odczuwać osoby, które przemieszczają się autem czy rowerem. Mrużenie i łzawienie oczu nie jest absolutnie pożądanym zjawiskiem! Warto zatem zadbać o swój komfort podczas przemieszczania się, co finalnie przełoży się także na zapewnienie większego bezpieczeństwa na drodze. Aby to uzyskać, warto sięgnąć po dobrej jakości okulary przeciwsłoneczne. Znajdziesz je w sklepie optycznym i będziesz mieć pewność, że masz do wyboru modele z filtrem i polaryzacją. W sieciowych sklepach co prawda również możesz wybierać spośród modnych wariantów, jednak niekoniecznie mogą one sprostać Twoim oczekiwaniom.

Zadbaj o nakrycie głowy

Zwieńczeniem tych letnich propozycji jest kapelusz plażowy lub czapka z daszkiem, którą będziesz mogła nosić do letnich, miejskich stylizacji. Biorąc pod uwagę, że okres letni staje się coraz bardziej dotkliwy, warto mieć w swojej kolekcji okrycia głowy. W ten sposób znacznie zmniejszysz ryzyko udaru lub przegrzania organizmu. W trosce o swoje zdrowie dobrze jest też mieć przy sobie butelkę filtrującą, dzięki której będziesz mieć możliwość stałego uzupełniania płynów. To naprawdę ważne szczególnie w letnie dni!

Od której z powyższych propozycji zaczniesz kompletować swoje letnie akcesoria?